שיזוף בהתזה בנתניה - מלון רמדה נתניה , ספא דריה

כללי
 
חשיפה לקרינת השמש היא מסוכנת ביותר ולכן הפתרון האידיאלי לאדם שרוצה שיזוף הוא שיזוף בהתזה שמקנה מראה רענן ובריא ללא כל סיכונים בריאותיים.
 
החומרים שבהם אנו משתמשים בדריה ספא הם האיכותיים מסוגם, היפואלרגניים, עשויים מחומרים טבעיים ובעלי אישור משרד הבריאות בישראל.
 
השיזוף המתקבל מיד לאחר ההתזה יכול להיות בגוון לפי בחירה (שיזוף קל, בינוני או כהה) וניתן לשטיפה לאחר 6-8 שעות.
השיזוף יחזיק בין 5 ל-10 ימים, תלוי באורח החיים שלכם, רמת ה PH של עורכם ומעקב אחר הוראות לאחר שיזוף.
 
הוראות- לפני ואחרי
 
לפני השיזוף
 
24 שעות לפני השיזוף יש להסיר שיער גוף
יום לפני השיזוף יש להסיר תאי עור מתים עם פילינג או סבון פשוט שאינו מכיל שמן (ולא תחליב רחצה) ולתת דגש לאזורים יבשים כגון מרפקים, ברכיים וכפות רגליים.
 
כיצד מגיעים לשיזוף?
 
ללא בושם, דאודורנט או איפור
יש ללבוש בגד כהה ולא צמוד ולנעול נעליים פתוחות (כפכפים)
יש להסיר תכשיטים ושעונים
 
לאחר השיזוף
 
יש להימנע מהזעת יתר, רחצה בבריכה או בים למשך 8 שעות
לאחר מקלחות- לייבש את הגוף בטפיחות (ולא לשפשף את העור)
חשוב מאוד להשתמש בקרם לחות אחרי כל מקלחת על מנת לשמור על תוצאות מיטביות לאורך זמן.
 
 
שאלות נפוצות
 
1. יש לי ארוע ביום חמישי, מתי כדאי לעשות שיזוף בהתזה ?
עדיף לעשות ביום שלישי (כיומיים לפני הארוע) כי החומר הפעיל ממשיך לעבוד גם אחרי שהוא נשטף והאפקט המיטבי יהיה לאחר כ 48 שעות.
 
2. אפשר ללכת לים מיד לאחר השיזוף בהתזה ?
לא רצוי, החומר מתייבש לגמרי תוך 6 - 8 שעות מרגע הטיפול וזיעה יכולה לגרום לחומר להראות לא אחיד. רצוי להיות במקום מוצל וקריר, להמנע ממים או מהזעה יתרה בזמן זה.
 
3. אפשר ללכת לים או לבריכה יום לאחר השיזוף ?
בהחלט, אין מניעה מכל פעילות שהיא ביום למחרת השיזוף. בכל מקרה, יש לזכור שהשיזוף אינו מקנה הגנה מקרינת השמש ויש להשתמש במסנני קרינה בכל חשיפה לשמש.
 
4. מתי אפשר להתרחץ לאחר השיזוף ?
ניתן להתרחץ כ 6 - 8 שעות לאחר השיזוף.
 
5. לאחר השיזוף לבשתי (בניגוד להמלצתכם) גופייה לבנה והיא הוכתמה. מה עושים ?
אין בעיה, שטיפה / כיבוס רגיל של החולצה יעלים כל כתם, אם נוצר. עם זאת, יש לזכור כי בגדים עשויים ממשי, ניילון או עור יכולים להיכתם ואינם מומלצים.
עדיף ללבוש בגד מכותנה שהוא רחב ולא צמוד ולהימנע מנעליים סגורות שכן הן יכולות לגרום להזעה ולמרוח את הצבע בכף הרגל.
 
6. יש לי מחלת עור, האם אני יכולה להשתזף בהתזה ?
מחלות עור או שינויים בפיגמנטים של העור יכולים לגרום לתוצאה לא אחידה של השיזוף, אנו נשתדל למנוע זאת על ידי מריחת קרם חוסם באותן נקודות. בכל מקרה באם קיימת מחלת עור ידועה יש להיוועץ ברופא המטפל לגבי השיזוף.
 
7. אפשר להיחשף לשמש בימים לאחר השיזוף?
אף פעם לא כדאי להיחשף לשמש וצריך להדגיש כי שיזוף בהתזה אינו מכיל חומרים המגינים מפני השמש או קרינה וגם לאחר ההתזה וקבלת מראה השיזוף הטבעי, בכל חשיפה לשמש יש להשתמש במסנני קרינה.
 
בטיחות
הבסיס לקבלת גוון השיזוף הוא חומר טבעי שמופק מקני סוכר ומוכר כגליצרול או DHA (dihydroxyacetone הפועל על שכבת התאים המתים בחלק החיצוני של העור ומקנה להם את הגוון השזוף הרצוי למשך מספר ימים (כשבוע ימים בדרך כלל).
 
החומר, שנמצא בריכוזים שונים בחומרים לשיזוף הוא בטוח לחלוטין בשימוש על פני העור וזאת על פי בדיקות שנערכו ידי מומחים מובילים מהועדה מדעית לבטיחות הצרכן  ( SCCS Scientific Committee on Consumer Safety) ואומצו על ידי האיחוד האירופאי.  המסמך המפורט ביותר  של עבודת וועדת המומחים (כאן)  קבע ש..״שימוש בחומר אינו מזיק לבריאות, גם בשימוש מזדמן או בשימוש קבוע שבועי וגם אם שואפים את הספריי״. ובלשון המסמך המקורי : the SCCS considers that the use of Dihydroxyacetone as a self-tanning ingredient in spray cabins up to 14% will not pose a risk to the health of the consumer.״
 
בדיקות של מנהל המזון והתרופות בארה״ב (FDA) מצאו אף הן שהחומר מאושר לשימוש על פני העור אך לעומת המסקנות האירופאיות, בארה״ב החומר לא מאושר לשימוש במגע עם רקמות כמו חלל האף, העיניים או פנים הפה וזאת בשל עקרון הזהירות המונעת בלבד, וזאת מהסיבה שאין מידע ברור לגבי השפעת החומר על הרקמות הלחות האלו, ולא בגלל מידע כלשהוא על נזק אפשרי. 
 
ה-FDA ממליץ לצרכנים לשאול האם בתהליך התזת השיזוף הם מוגנים באזור העיניים האף והשפתיים או הם שואפים את החומר ובמידה והתשובות לכך הן ״כן״ אזי קיימת הגנה מלאה. אנחנו פועלים במלאות לפי ההנחיות האלו (וזאת למרות שאין מחקרים המצביעים על סיכון מוכר וידוע בחשיפות האלו) וזאת מתוך הצמדות לעקרון הזהירות המונעת.
 
אותם חומרים המשמשים לשיזוף טבעי בהתזה הם בעלי אישור משרד הבריאות בישראל .
 
צריך להדגיש כי שיזוף בהתזה אינו מכיל חומרים המגינים מפני השמש או קרינה וגם לאחר ההתזה וקבלת מראה השיזוף הטבעי,  בכל חשיפה לשמש יש להשתמש במסנני קרינה. 
 
 
לקביעת תור: 09-8867788/9
 
♥ ניתן גם לרכוש כרטיסיה.