סוויטות מלון רמדה בנתניה

סוויטות האירוח במלון רמדה עוצבו לנוחיות האורחים, ומציעות מגוון של סוויטות ממוזגות ומפנקות עם חדר שינה אחד או שניים, שירותים ואמבטיה, סלון עם ספה נפתחת למיטה, מטבחון מאובזר בערכת קפה, קומקום חשמלי ומקרר קטן, פינת ישיבה עם שולחן ושני כיסאות, ומרפסת נעימה בה תוכלו לשבת בנחת עם שולחן קפה ושני כסאות.
בכל סוויטה יש טלפון, כספת ומייבש שיער (על פי בקשה).
סוויטות חדר שינה אחד מיועדות לעד ארבעה אנשים (זוג עם שני ילדים או שלושה מבוגרים).
סוויטות שני חדרי שינה מיועדות לעד שישה אנשים (זוג עם ארבעה ילדים או חמישה מבוגרים).

סוויטת דלקס עם נוף לים

הסוויטה בגודל של כ- 45 מ"ר ומותאמת ל-4 אורחים: חדר שינה, סלון, חדר רחצה ובו שירותים ואמבטיה או מקלחון, מטבחון, 2 מסכי LCD ומרפסת מרווחת הפונה לנופו עוצר הנשימה של הים התיכון.

סוויטת דלקס קומה גבוהה עם נוף לים

הסוויטה בגודל של כ- 45 מ"ר ומותאמת ל-4 אורחים: חדר שינה, סלון, חדר רחצה ובו שירותים ואמבטיה או מקלחון, מטבחון, 2 מסכי LCD ומרפסת מרווחת הפונה לנופו עוצר הנשימה של הים התיכון. הסוויטה בקומות 12-16.

סוויטת דלקס עם נוף מלא לים

הסוויטה בגודל של כ- 45 מ"ר ומותאמת ל-4 אורחים: חדר שינה, סלון, חדר רחצה ובו שירותים ואמבטיה או מקלחון, מטבחון, 2 מסכי LCD ומרפסת מרווחת עם נוף מלא לים.

סוויטת גרנד דלקס עם נוף מלא לים

הסוויטה בגודל של כ-55 מ"ר ומותאמת ל4 אורחים: חדר שינה, סלון, חדר רחצה ובו שירותים ואמבטיה או מקלחון וחדר שירותים נוסף, מטבחון, 2 מסכי LCD ומרפסת מרווחת עם נוף מלא לים.

סוויטת סופריור משפחתית עם נוף לים

הסוויטה בגודל של כ-ה 65 מ"ר ומותאמת ל-6 אורחים: 2חדר שינה, סלון, חדר רחצה ובו שירותים ואמבטיה או מקלחון וחדר שירותים נוסף, מטבחון, 3 מסכי LCD ומרפסת מרווחת הפונה לנופו עוצר הנשימה של ים התיכון.

סוויטת אקזקיוטיב עם נוף מלא לים

הסוויטה בגודל של כ- 60 מ"ר ומותאמת לזוגות: חדר שינה וסלון בחלל פתוח המעוצבים ברצפת דק מיוחדת. חדר רחצה ובו שירותים ומקלחון זוגי, 2 מסכיLCD ומרפסת מרווחת הכוללת מיטות שיזוף. הסוויטה ממוקמת בקומה 14 עם נוף מלא לים התיכון.

סוויטת אקזקיוטיב משפחתית עם נוף מלא לים

הסוויטה בגודל של כ-70 מ"ר ומותאמת ל-6 אורחים: 2 חדרי שינה וסלון המעוצבים ברצפת דק מיוחדת. חדר רחצה ובו שירותים מקלחון ואמבטיה, מטבחון, 3 מסכיLCD , 2 מרפסות מרווחות עם מיטות שיזוף. הסוויטה ממוקמת בקומה 16 עם נוף מלא לים התיכון.

סוויטת דלקס נגישה עם נוף לים

הסוויטה בגודל של כ- 45 מ"ר ומותאמת ל-4 אורחים: חדר שינה, סלון, חדר רחצה ובו שירותים ומקלחון, מטבחון, 2 מסכי LCD ומרפסת מרווחת הפונה לנופו עוצר הנשימה של הים התיכון. סוויטה נגישה לבעלי מוגבלויות ולמשתמשים בכיסא גלגלים.