חדרי מלון רמדה בנתניה

בסוויטות חדר שינה אחד או שניים, שירותים ואמבטיה, מטבחון המאובזר בערכת קפה, קומקום חשמלי, מיקרוגל ומקרר קטן, פינת ישיבה שבה שולחן ושני כיסאות, סלון ובו ספה הנפתחת למיטה ומרפסת עם שולחן קפה ושני כסאות. בכל סוויטה יש טלפון, כספת ומייבש שיער (על פי בקשה).
סוויטות חדר שינה אחד מיועדות לעד ארבעה אנשים (זוג עם שני ילדים או שלושה מבוגרים).
סוויטות שני חדרי שינה מיועדות לעד שישה אנשים (זוג עם ארבעה ילדים או חמישה מבוגרים).
 

סוויטת דלקס עם נוף חלקי לים

סוויטת חדר שינה אחד, חדר רחצה, מטבחון עם מיקרוגל ומקרר, פינת ישיבה, סלון עם ספה נפתחת ומרפסת הפונה לצפון מערב או דרום מערב ולה נוף לים התיכון. סוויטה מתאימה לעד זוג עם שני ילדים או ארבעה מבוגרים.

סוויטת דלאקס קומה גבוהה עם נוף לים

סוויטת חדר שינה אחד, חדר רחצה, מטבחון עם מיקרוגל ומקרר, פינת ישיבה, סלון עם ספה נפתחת ומרפסת בקומה גבוהה הפונה לצפון מערב או דרום מערב ולה נוף לים התיכון. הסוויטה מתאימה לעד זוג עם שני ילדים או ארבעה מבוגרים.

סוויטת דלקס עם נוף מלא לים

סוויטת חדר שינה אחד, חדר רחצה, מטבחון עם מיקרוגל ומקרר, פינת ישיבה, סלון עם ספה נפתחת ומרפסת הפונה למערב ולה נוף לים התיכון. הסוויטה מתאימה לעד זוג עם שני ילדים או ארבעה מבוגרים.

סוויטת גראנד דלאקס עם נוף מלא לים

סוויטת חדר שינה אחד, חדר רחצה מלא היוצא מחדר השינה ושירותים נוספים בכניסה לסוויטה, מטבחון עם מיקרוגל ומקרר, פינת ישיבה, סלון עם ספה נפתחת ומרפסת הפונה למערב ולה נוף לים התיכון. הסוויטה מתאימה לעד זוג עם שני ילדים או ארבעה מבוגרים.

סוויטת סופריור עם נוף חלקי לים

בסוויטה סלון עם ספה נפתחת, פינת ישיבה ומטבחון עם מיקרוגל ומקרר. בסוויטה שני חדרי שינה, חדר רחצה מלא משותף ושירותים נוספים בכניסה לסוויטה. בסלון ובחדר שינה יש טלוויזיה. מרפסת הסוויטה פונה לצפון מערב או דרום מערב. הסוויטה מתאימה לזוג עם ארבעה ילדים או שישה מבוגרים.

סוויטת אקזקיוטיב עם נוף מלא לים

הסוויטה הנשיאותית ממוקמת בקומה 14. הסוויטה הינה סוויטת סטודיו ובה סלון, חדר שינה, חדר רחצה, מטבחון עם מיקרוגל ומקרר. לסוויטה מרפסת פנורמית המקיפה את הסוויטה ובעלת אפשרות יציאה הן מחדר השינה והן מהסלון. הסוויטה מתאימה לזוג בלבד והינה מושלמת לזוג ביום כלולות.

סוויטת סופריור עם נוף מלא לים

הסוויטה הנשיאותית ממוקמת בקומה 16. בסוויטה סלון מרווח, שני חדרי שינה, חדר רחצה, שתי מרפסות ומטבחון עם מיקרוגל ומקרר. לסוויטה מרפסת רחבה עם יציאה מהסלון ומרפסת נוספת עם אפשרות יציאה משני חדרי השינה. הסוויטה מתאימה לזוג עם ארבעה ילדים או שישה מבוגרים.

סוויטת דלקס נגישה עם נוף חלקי לים

סוויטת חדר שינה אחד, חדר רחצה עם מקלחת, מטבחון עם מיקרוגל ומקרר, פינת ישיבה, סלון עם ספה נפתחת ומרפסת הפונה לצפון מערב או דרום מערב ולה נוף לים התיכון. סוויטה מתאימה לעד זוג עם שני ילדים או ארבעה מבוגרים ונמצאת בקומה נמוכה. סוויטה נגישה לבעלי מוגבלויות ולמשתמשים בכיסא גלגלים.